Туризм

Пошук по Сайту

Туристичні організації, прогулянки, туристичні походи, спорядження.
Об’єкти в місті, що мають туристичну цінність та інтерес.

Картинка користувача ulogin_vkontakte_8705601.

ВІЗИ В ПОЛЬЩУ і РОБОТА

Контактна Особа: 

ПРО100ВІЗА

Телефони: 

0993424825
0964569229
6 жінок - пакувальник/пакувальниця фільтруючих елементів для очищення повітря, вентиляції — 1600 зл/міс. при 8 рік. роб.дні )тобто 9,50 зл/год.), можливість працювати над.години (до 10 рік./день), житло безкоштовне, місце праці Przeźmierowo (доїзд через Tarnowo Podgórne) Допомога в оформленні документів для отримання візи в Польщу, Словаччину, Литву, Чехію. РОБОЧА ВІЗА В ПОЛЬЩУ ШЕНГЕН БІЗНЕС ВІЗА В ПОЛЬЩУ КУЛЬТУРНА ВІЗА В ПОЛЬЩУ ШОПІНГ ВІЗА В ПОЛЬЩУ КОРОТКОСТРОКОВА РОБОЧА ВІЗА В ЧЕХІЮ (90ДНІВ) ДОПОМОГА У ПОШУКУ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ РІЗНИХ НАПРЯМКІВ. ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!!!

працевлаштування: 

Картинка користувача Оксана Володимирівна.

Зелений оазис у серці степової України

Контактна Особа: 

Оксана Володимирівна

Телефони: 

(050) 321-21-65
«Маєток country club» гостинно запрошує відвідати перлину зеленого туризму в смт. Петрового, що на Кіровоградщині! Затишні готель і ресторан, літнє бунгало і винний льох, міні-зоопарк і яблуневий сад танути в собі чарівність щирої розкоші у самому серці степової України.У рамках туристичної програми «Пізнай свій рідний Край» у кожного гостя «Маєтку» є можливість здійснити (на ретро автомобілі) цікаву, пізнавальну екскурсію до видатної релігійної пам " ятки розташованої в селі Іскрівка за 15 кілометрів від комплексу.

послуги: 

Картинка користувача ksena88.

Оформлення Громадянство стран ЄС .

Контактна Особа: 

Оксана

Телефони: 

380932288633
Компанія «Європейський міграційний центр» займається допомогою в отриманні громадянства Угорщини, Польщі, Литви ... та України для громадян інших держав.
Підписатися на RSS - Туризм